Máte pocit, že potrebujete svoj život zjednodušiť, ale neviete ako?

Vadí Vám nekonečné upratovanie, prípadne večne plný diár?

Alebo by ste už konečne chceli mať viac času na svojich blízkych a svoje záľuby?

Ukážem Vám, že všetky tieto veci sú jednoduchšie, než ste si mysleli.

Neporiadok vo veciachm nikdy nekončiace upratovanie, preplnené skrine, neporiadok vo vlastnej hlave a prekrývajúce sa stretnutia? Kedysi to bolo pre mňa na dennom poriadku. Dlho som verila tomu, že kľúčom k šťastiu je to, čo vlastním. Alebo možno aj opačne, že veci, ktoré vlastním, ukazujú, ako naozaj úspešná som. Verila som, že to, aká som zaneprázdnená, ukazuje, že som úspešná.

A potom som natrafila na minimalizmus, ktorý mi poskytol odpoveď na to, čo som hľadala. Pomohol mi pozrieť sa na svet a svoj život z úplne inej perspektívy a odhaliť, že nie veci ma urobia šťastnou.

Za tie roky, ktoré žijem minimalisticky, viem zhodnotiť, že to celej našej rodine prinieslo väčšiu spokojnosť, menej stresu, a najmä nám tento spôsob života dal viac času – ktorý teraz nemusíme tráviť nekonečnými domácimi prácami, ale venujeme ho radšej jeden druhému.

Na túto cestu sa so mnou môžete vydať tiež.

Láka Vás minimalizmus, ale neviete ako začať?

Práve preto som pre Vás napísala e-book

Menej je viac. Krok za krokom k minimalistickej domácnosti,

ktorý je rýdzo praktickým sprievodcom na Vašej minimalistickej ceste, vychádza z mojich osobných skúseností a prehier, ktoré som za tie roky zažila. V knihe som spísala aj viaceré chyby, ktoré som urobila, aby ste ich nemuseli opakovať Vy 🙂

 

 

Čo Vám e-book prinesie?

Podrobný návod

na upratovanie Vášho domova krok za krokom, podľa jednotlivých miestností, ale aj nad rámec fyzického upratovania.

Rýchle tipy

ktoré môžete okamžite aplikovať aj bez toho, že by ste museli mať vyhradený čas na väčšie minimalizovanie.

Prvá pomoc

V e-booku nájdete motiváciu na to, čo robiť v prípade, že nastanú pri upratovaní zložitejšie situácie, ktoré Vás môžu odradiť od toho, aby ste pokračovali.

Radosť

Upracete si doma aj v živote, zamilujete sa do toho, ako to u Vás doma vyzerá a možno sa dokonca začnete tešiť aj na upratovanie.

Ušetríte peniaze

Naučíte sa vedome a zodpovedne nakupovať, vďaka čomu ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.

Menej stresu

Neporiadok vyvoláva stres, v upratanej domácnosti sa dýcha ľahšie. Okrem toho získate aj viac času na to, aby ste sa venovali tomu, čo Vás baví.

Koľko stojí tento e-book?

E-book Menej je viac. Krok za krokom k minimalistickej domácnosti má 73 strán a obsahuje 5 kapitol.

Jeho cena vrátane bonusov je 15,90 eura, ale verím, že Váš úžitok z neho Vám túto investíciu mnohonásobne vráti.

V tejto cene získavate komplexného sprievodcu, ktorý Vám ušetrí mnoho času a stresu, zároveň Vám bude vždy, keď bude e-book aktualizovaný, zaslaná jeho nová verzia.

Možno sa teraz pýtate

Ako ma e-book motivuje k tomu, aby som začal/a a vytrval/a minimalizovať?

Ako iste viete, najsilnejšou je vnútorná motivácia a hoci som e-book písala tak, aby Vás v čo možno najväčšej mieste navnadil k minimalizovaniu, neviem Vám garantovať úspech, ak sa sami na minimalizovanie necítite, alebo minimalizovať nechcete. Mám ale skúsenosti s veľa ľuďmi, ktorým som v ich začiatkoch radila, a preto verím, že aj Vás motivujú prvé úspechy, ktoré uvidíte, keď sa do toho pustíte.

Ako rýchlo sa dostavia prvé úspechy?

Vo veľkej miere to záleží na Vás. Ale ak sa do minimalizovania pustíte, dobrý pocit začnete mať hneď, ako sa zbavíte prvých vecí, ktoré Vás ťažia, či už to hmotné, alebo nehmotné veci.

Čo ak sa mi e-book nebude páčiť?

Ak po zakúpení e-booku zistíte, že ste sa netrafili a minimalizmus nie je nič pre Vás?

Záleží mi na tom, aby ste boli spokojní, preto pre tento produkt môžete využiť  14-dňovú garanciu vrátenia Vašich peňazí.

K e-booku mám pre Vás ešte darček

Pracovný zošit

Pracovný zošit bol vytvorený ako pomôcka pre Vás, ktorá Vám môže pomôcť prehľadne si zaznamenať, kde ste sa v snahe o minimalizovanie svojich vecí a povinností dostali.

27 strán úloh v hodnote 5,90 eura dostanete zadarmo k e-booku.

Čo o e-booku hovoria jeho čitatelia?

"Už pred rokmi som presedlala zo shopaholika na minimalistický šatník a úplne súhlasím s autorkou, takže teraz hurá na zbytok domu podľa jej návodov v knihe. Oceňujem najmä kapitolu o detskej izbe, pretože s tou som si absolútne vedela rady. E-book sa mi veľmi páči, vidieť, že autorka myslela na všetko!"
"Už čítanie tejto knihy vo mne vzbudzovalo pocit minimalistického domova. Veľmi sa mi páčil prehľadný návod na to, ako postupovať v jednotlivých miestnostiach aj tipy na to, ako postupovať po veľkom upratovaní. Odporúčam každému, kto si chcie vytriediť svoju domácnosť."​
"Kniha sa ku mne dostala doslova v tú pravú chvíľu. Sú v nej skvelé rady ako sa krok za krokom zbaviť všetkého, čo nie je potrebné. Ale zároveň je milé, že je vždy možnosť urobiť niekde výnimku. Zvláštne poďakovanie patrí za kapitolu Digitálny neporiadok."
"Tento eBook bol presne to, co už dlho hľadala. Našla som v ňom skvelé rady a tipy, najviac ma však zaujali témy o šatníku a digitálnom neporiadku. Celý eBook má oveľa väčší presah, než som očakávala. Odporúčam ho všetkým, ktorí sa nielen doma, ale aj vo svojom živote chcú cítiť slobodnejšie a šťastnejšie. Naozaj som nečakala toľko tém k inšpirácii a zamysleniu."
"Publikácia MENEJ JE VIAC Krok za krokom k minimalistickej domácnosti ma nesmierne zaujala, vzhľadom na to, že aj ja sama sa usilujem o ekologickejší spôsob života, avšak nedarí sa mi zbaviť viacerých zlozvykov, čo sa týka neporiadku a hromadenia vecí. V knihe autorka pútavým štýlom uvádza hodnotné rady týkajúce sa toho, ako sa nasmerovať na cestu k minimalizmu v domácnosti, ako aj v oblasti vzťahov a života. Oslovili ma viaceré myšlienky, napr.: Nemajte vo svojich domovoch nič, o čom nie ste presvedčení, že je to buď užitočné, alebo krásne (William Morris). Ďalej, že je potrebné sa naučiť, že každá vec doma má mať svoje miesto a že je potrebné sa stať lepším spotrebiteľom a naučiť sa lepšie a uvedomelejšie nakupovať, nekupovať pod tlakom emócií, ale premyslene, vážiť si veci, ktoré máme doma, starať sa o ne a používať ich tak dlho, ako je to možné. Vrelo odporúčam preštudovať si túto publikáciu každému, koho zaujíma téma minimalizmu a obmedzovania bezhlavého konzumu."

Objednajte si e-book

Menej je viac. Krok za krokom k minimalistickej domácnosti

teraz

a okamžite môžete doma začať triediť a zjednodušovať.

Darujte si pokojný a vzdušný domov, kde sa budete cítiť dobre. Ak Vás láka mať doma lepší pocit, menej neporiadku a ak vo svojom živote chcete mať viac času na to, čo je dôležité, objednajte si e-book kliknutím na tlačidlo nižšie.

E-book Menej je viac. Krok za krokom k minimalistickej domácnosti vrátane bonusu stojí 15,90 eura.